OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Dětská skupina EDEN

Dětská skupina DS EDEN je zařízení pro celkem 12 dětí. Toto zařízení je podpořeno v letech 2017-2019 Operačním programem Zaměstnanost (CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_132/0006743) a je určeno pro rodiče malých dětí, aby sladili svou práci a rodinu. Důraz klademe na individuální péči a vedení dětí v křesťanském duchu.

INFORMACE

Děti přijímáme celoročně podle naplnění kapacity již od dvou let věku dítěte (po dohodě i mladší). O děti pečují současně minimálně 2 chůvy a školnice, což nám umožňuje individuální přístup. 

Provozní doba dětské skupiny je celoroční / denně od 6:30 do 16:00.

Informace pro rodiče při COVID-19

Vážení rodiče,

dovolte mi Vám ve zkratce předat několik důležitých informací pro znovuotevření dětské skupiny od 10.5.2021. Platí běžná otevírací doba. Vyjma pátku 28.5.2021, kdy bude z technických důvodů (odstávka elektřiny) zavřeno.

Kvůli prevenci při COVID-19 budou páteční výlety směřovány pouze na vycházky v přírodě. Veškeré aktivity v jiných vnitřních prostorech (knihovna, PodPovrch, jízda v MHD, atd.) se tímto do dovolání ruší.

Situace ohledně výskytu COVID-19 nás postihla finančně, prosím Vás tedy o součinnost v období do konce letních prázdnin. Dětská skupina bude o prázdninách zavřena pouze v pondělí a úterý 30. a 31.8.2021, kdy budeme chystat prostory pro nově příchozí děti. Abychom předešli finanční tísni a zvyšování školkovného, potřebujeme mít vždy zaplněnou docházku, každý den pro 8 dětí na minimální dobu 6h, další 4 děti mohou jít po obědě domů. Z tohoto důvodu Vás prosím, abyste nám nahlásili docházku vašeho dítěte až do konce letních prázdnin, pokud již víte, že některý týden budete na dovolené, můžeme obsazenost vykrýt někým jiným.

Zároveň prosím rodiče, co plánují ukončení smlouvy (ať již z důvodu COVID-19 nebo odchodu do státní školy), aby nám tuto skutečnost sdělili v co nejbližším termínu.

Přeji Vám poklidné dny

Petra Černá

Koordinátorka DS Eden

Novinky

Miniměstěčko EDEN

Zveme vás na Miniměstečko Eden které se koná 26.6.2021. Akci pořádá Společenství Křesťanů Eden. Více zde >>

Znovu otevření DS

Od 10.5.2021 otevíráme dětskou skupinu v běžném provozu od 6:30 do 16:00 hod.

Uzavření dětské skupiny

Vzhledem k mimořádné situaci v souvislosti se šířením onemocnění COVID-19 v České republice a rozhodnutí vlády bude od 1. března 2021 uzavřen provoz dětské skupiny EDEN. Toto opatření bude platit do odvolání na dobu nezbytně nutnou.